»EGE.«
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

»EGE.«

NEAM MUTAT PE : www.allfiction.net/ege , Va asteptam cu DNS !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 FIlme Drama

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
|ak47|*daNez.
Administrator
Administrator
|ak47|*daNez.


Mesaje : 38
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/07/2011
Varsta : 30
Localizare : Baia Mare

FIlme Drama Empty
MesajSubiect: FIlme Drama   FIlme Drama Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 12:14 am

In acest topic veti post doar filme - Drama
Sus In jos
|ak47|*daNez.
Administrator
Administrator
|ak47|*daNez.


Mesaje : 38
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/07/2011
Varsta : 30
Localizare : Baia Mare

FIlme Drama Empty
MesajSubiect: Re: FIlme Drama   FIlme Drama Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 12:14 am

A Walk to Remember

Landon Carter si prietenii sai sunt cei mai cool pusti dintr-un liceu din Beaufort. Poarta hainele adecvate, conduc masinile potrivite si intra in bucluc atat cat sa-si asigure o reputatie de rebeli. Jamie Sullivan e opusul lor – nimic nu pare cool la ea. E fiica predicatorului si poarta haine care-i ascund formele si acelasi pulover in fiecare zi. Indura zeflemeaua lui Landon si a prietenilor sai cu un zambet, intotdeauna vazand numai lucrurile bune din oameni. Atunci cand o farsa a lui Landon si a gastii sale se termina cat se poate de prost, directorul il condamna pe baiat sa aiba grija in weekend-uri de un elev necajit si sa lucreze la piesa scolii, activitati in care e si Jamie implicata. E timpul sa mai intalnesti si altfel de oameni spune directorul. Si putine persoane sunt mai diferite de cinicul si necredinciosul Brandon decat Jamie. Fata canta in corul bisericii, poarta intotdeauna o Biblie la ea iar ambitia ei este sa asiste la un miracol. Cei doi petrec din ce in ce mai mult timp impreuna, Landon devine intrigat de candoarea fetei care vede frumosul in toate si are o incredere nelimitata in oameni si in lume. Curand, baiatul descopera ca s-a indragostit de fermecatoarea marginalizata pe care el si prietenii sai obisnuiau s-o ostracizeze zilnic. Atunci cand circumstante potrivinice le ameninta dragostea, Landon ramane de partea ei si incearca s-o ajute sa-si indeplineasca visele.

Aici al puteti viziona : https://www.youtube.com/watch?v=V96uhfQ0x9A&feature=player_embedded
Sus In jos
|ak47|*daNez.
Administrator
Administrator
|ak47|*daNez.


Mesaje : 38
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/07/2011
Varsta : 30
Localizare : Baia Mare

FIlme Drama Empty
MesajSubiect: Re: FIlme Drama   FIlme Drama Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 12:16 am

Fantoma mea iubita

Ganditi-va la cea mai emotionanta poveste de dragoste. Mai ganditi-va si la cea mai sclipitoare comedie, la cea mai uimitoare poveste supranaturala si la cel mai tensionat thriller de mister. V-au venit in minte patru filme diferite. Sau va numarati printre milioanele de oameni si critici care au descoperit ca filmul numarul 1 al anului 1990 este Fantoma mea iubita.
Veti fi surprinsi, incantati si veti incepe sa credeti. Patrick Swayze este o fantoma care face echipa cu un medium (Whoopi Goldberg, distinsa cu Premiul Oscar) pentru a afla adevarul care se ascunde in spatele mortii lui si pentru a o salva pe iubita lui (Demi Moore) de a urma aceeasi soarta. "Se zvoneste ca Fantoma mea iubita este o poveste de dragoste pe care e imperativ s-o vezi." spune Entertainment Weekly.

Aici al puteti viziona: https://www.youtube.com/watch?v=_2ArbmRdpmk&feature=player_embedded
Sus In jos
Pu$t!U # eGe.
Administrator
Administrator
Pu$t!U # eGe.


Mesaje : 108
Reputatie : 2
Data de inscriere : 13/07/2011
Varsta : 31
Localizare : Constanta

FIlme Drama Empty
MesajSubiect: Re: FIlme Drama   FIlme Drama Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 3:02 am

Gj job gg
Sus In jos
http://egecom.omgforum.net
Continut sponsorizat





FIlme Drama Empty
MesajSubiect: Re: FIlme Drama   FIlme Drama Icon_minitime

Sus In jos
 
FIlme Drama
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Filme comedie
» Filme biografice
» Filme Actiune

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
»EGE.« :: ▄▀● EGE | Link-uri ●▀▄ :: ●▀▄ EGE | Diverse ●▀▄ :: •» Filme «•-
Mergi direct la: